Zmiany w lublinieckiej Galerii pod Glinianym Aniołem. Taras czeka na gości!

0
321
Taras Galerii pod Glinianym Aniołem znów otwarty (fot. MDK Lubliniec)

Od 15 maja można przysiąść na tarasie lublinieckiej Galerii pod Glinianym Aniołem. W związku z tym zmieniają się również godziny działania.

15 maja otwarto dla gości ogródki gastronomiczne w całej Polsce. To doskonała wiadomość, zarówno dla tych, którzy tęsknią za spotkaniami w kawiarni, restauracji, ale również dla właścicieli tych miejsc. Galeria pod Glinianym Aniołem, działająca przy Miejskim Domu Kultury w Lublińcu, przez ostatnie miesiące serwowała kawę, herbatę, gofry w wersji „na wynos” – tak, jak wszystkie tego typu miejsca. Od 15 maja można jednak przysiąść i skorzystać z galeriowych smakołyków na miejscu.

W związku z otwarciem tarasu Galerii pod Glinianym Aniołem, a w dalszej perspektywie również wnętrza – zmieniają się godziny działania miejsca. Aktualnie Galeria zaprasza przez cały tydzień – łącznie z weekendami – od  godz. 13 do 20.

Taras Galerii pod Glinianym Aniołem (fot. Daniel Dmitriew)

– Mamy nadzieję, że te zmiany zachęcą mieszkańców Lublińca do tego, by odwiedzać Galerię nie tylko w weekendy, ale i w tygodniu, na przykład po pracy – mówi Agata Woźniak-Rybka, dyrektor MDK.

Niezmiennie w Galerii pod Glinianym Aniołem dostępne jest również rękodzieło ceramiczne, biżuteria  i upominki inspirowane dziełami sztuki.

ZS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here