Zgłoś kulturalny projekt i zdobądź pieniądze na realizację!

0
269
Archiwum MDK w Lublińcu

Tylko do 20 czerwca można zgłaszać propozycje kulturalnych projektów, które będą miały szansę na sfinansowanie i realizację we współpracy z Miejskim Domem Kultury. Jak to zrobić?

Miejski Dom Kultury w Lublińcu czeka na propozycje kulturalnych projektów. Mogą to być warsztaty, koncerty, festyny, spotkania lub inne twórcze działania. Można zdobyć nawet  5 tys. zł  na ich realizację. Projekty mogą zgłosić także osoby niepełnoletnie – pod warunkiem, że będą miały pełnoletniego opiekuna. Wszystko to jest możliwe dzięki programowi „Dom Kultury+”, w którym lubliniecki MDK bierze udział.

Jak zgłosić projekt? Wystarczy wejść na stronę www.mdk.lubliniec.pl i tam zapoznać się z regulaminem. Potem należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i dostarczyć go do siedziby MDK przy ul. Plebiscytowej 9 lub wysłać mailem na adres [email protected] Czas na to jest wyłącznie do 20 czerwca.

Co istotne, opis pomysłu nie musi być rozbudowany – ważne, by przekazać na czym projekt będzie polegał. Wszelkie pytania i wątpliwości rozwieją pracownicy lublinieckiego MDK, którzy pomogą np. w kwestiach związanych z harmonogramem czy kosztami projektu.

Jury, w skład którego wchodzić będą m.in. przedstawiciele Narodowego Centrum Kultury i  Miejskiego Domu Kultury obradować będzie 22 czerwca. Tego dnia również osoby zgłaszające inicjatywy, będą mogły w kilku słowach opowiedzieć o nich komisji. Ogłoszenie wyników nastąpi 23 czerwca – na stronie www.mdk.lubliniec.pl oraz na Facebooku domu kultury.

ZS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here