MDK w Lublińcu zaprasza panie na warsztaty z okazji Dnia Matki

0
183
Warsztaty tylko dla mam (fot. MDK Lubliniec)

26 maja co roku obchodzony jest Dzień Matki. By nie pokrzyżować rodzinnych planów, lubliniecki dom kultury zaprasza do świętowania dwa dni później. Szykuje specjalne warsztaty.

W piątkowe popołudnie, 28 maja, o godz. 17.30 w lublinieckim Miejskim Domu Kultury (ul. Plebiscytowa 9) odbędzie się twórcze spotkanie dla mam. Warsztaty mają polegać na ozdabianiu drewnianych skrzynek, które świetnie spełnią potem rolę doniczek. Doskonale mogą w nich wyglądać zarówno zioła, jak i kwiaty.

– Warsztaty odbędą się pod hasłem „Czas dla mamy” – to ma być kilka chwil, w których mamy mogą się zrelaksować, odpocząć przy kreatywnym działaniu – mówi Agata Woźniak-Rybka, dyrektor MDK.

Warsztaty tylko dla mam (fot. MDK Lubliniec)

Lubliniecki dom kultury zapewni niezbędne materiały i pomoc instruktora.  Jednak ze względu na wciąż obowiązujące obostrzenia, liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy rozpoczną  się w poniedziałek, 24 maja w Galerii pod Glinianym Aniołem. Zapisywać można się od godz. 13 -osobiście lub pod numerem telefonu 34 351 06 88.

Warsztaty odbędą się na tarasie Galerii. W przypadku niekorzystnej pogody – zapisane uczestniczki otrzymają paczki z materiałami i instrukcjami do wykonania pracy w domu.

ZS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here