Sekcje MDK w Lublińcu. Już czas złożyć deklarację!

0
293
Występy sekcji MDK (fot. Daniel Dmitriew)

To ważna informacja dla rodziców, opiekunów i wszystkich osób, które brały udział w zajęciach sekcji MDK w roku szkolnym 2020/2021. Już czas, by złożyć deklarację o kontynuacji zajęć.

Sekcje Miejskiego Domu Kultury cieszą się niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców Lublińca i okolic. Wśród ponad 30 propozycji można znaleźć choćby zajęcia ze śpiewu, zajęcia taneczne, naukę gry na instrumentach dętych czy … nawet naukę języka chińskiego. Z wszystkich zajęć stacjonarnie korzysta blisko 600 osób.

By kontynuować udział w zajęciach, konieczne jest złożenie odpowiedniej deklaracji. Mogą to zrobić rodzice oraz opiekunowie dzieci, które uczęszczały do MDK na zajęcia w roku szkolnym 2020/2021. Złożenie takiej deklaracji to gwarancja miejsca w grupie zajęciowej. Co ważne, można zadeklarować chęć udziału tylko w sekcji, do której się uczęszczało. Nie jest możliwa „rezerwacja” miejsca w nowej grupie.

Występy sekcji MDK (fot. Daniel Dmitriew)

Deklaracje dostępne są na stronie www.mdk.lubliniec.pl (w zakładce: SEKCJE MDK lub CZYTAJ NEWSY) oraz w wersji papierowej – w samym MDK.  Wypełnione dokumenty można dostarczać do końca sierpnia w godz. od 14.30-20, bądź wrzucić do skrzynki pocztowej przy wejściu głównym budynku przy ul. Plebiscytowej 9.

Zapisy na nowy rok szkolny odbywać się będą od 6 do 10 września. Szczegóły zapisów na poszczególne sekcje podane zostaną już wkrótce.

ZS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here