Policjanci z Lublińca mają nowy, nieoznakowany radiowóz

0
307
mat. KPP w Lublińcu

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu otrzymali nowy, nieoznakowany radiowóz. Osobówka trafiła do funkcjonariuszy wydziału do walki z przestępczością gospodarczą.

Nowy radiowóz zasilił właśnie flotę Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu. Samochód jest dobrze wyposażony po to, by zapewnić komfortowe warunki policjantom podczas służby.

Pojazd został zakupiony dzięki finansowemu wsparciu Starostwa Powiatowego w Lublińcu, Burmistrza i Radnych Miasta Lubliniec, Wójtów i Radnych gmin: Boronów, Ciasna, Herby, Koszęcin, Pawonków oraz budżetu Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Osobówka trafiła do funkcjonariuszy wydziału do walki z przestępczością gospodarczą.

mat. KPP w Lublińcu

Radiowóz wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1482 cm3 o mocy 160 KM. Pojazd wyposażony jest m.in. w automatyczną klimatyzację dwustrefową, 8” kolorowy, dotykowy ekran, interfejs Apple CarPlay / Android Auto oraz kamerę cofania. 

Nowy pojazd wesprze działania lublinieckich stróżów prawa w realizacji ustawowych obowiązków oraz w zapewnianiu bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu lublinieckiego.

ZS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here