Miejski Dom Kultury pyta o to, o czym marzą mieszkańcy Lublińca?

0
257
Mat. MDK w Lublińcu

Realizacja projektów, na które Miejski Dom Kultury otrzymał dofinansowanie, to tylko część planów instytucji na przyszłość. Ta w dużej mierze zależy od… mieszkańców Lublińca. Instytucja zachęca ich do podzielenia się swoimi pomysłami na działania.

Do 14 maja przed Miejskim Domem Kultury w Lublińcu stać będzie wyjątkowa tablica. Każdy z mieszkańców będzie mógł na niej zapisać swoje kulturalne marzenia, pomysły, które mogą stać się dla pracowników MDK inspiracją do tworzenia planu na wakacyjne miesiące.

To nie jest przypadkowy moment na to działanie. Między 19 a 21 maja odbędą się spotkania dotyczące kulturalnych potrzeb w ramach programu Dom Kultury+, w którym lubliniecki MDK bierze udział. Do udziału w szczegółowej diagnozie została zaproszona również lubliniecka młodzież. Uzyskane w czasie tych spotkań informacje staną się fundamentem do dalszej realizacji projektu. Co będzie się działo? Ogłoszony zostanie konkurs na kulturalne inicjatywy! Od trzech do siedmiu wydarzeń zostanie zrealizowanych dzięki wsparciu finansowemu z Narodowego Centrum Kultury.

Zanim jednak to nastąpi pracownicy MDK zapraszają wszystkich, którzy mają na to ochotę do podzielenia się swoimi kulturalnymi pomysłami. Szczegóły: mdk.lubliniec.pl

ZS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here