Lubisfera – Rozrywkowy Park Sportowy. Moc atrakcji i dobra zabawa nie tylko dla rodzin

0
1011
Lubisfera (mat. prasowe)

Lubisfera Rozrywkowy Park Sportowy to szczególne miejsce na mapie Lublińca. Tu spotykają się fani różnych sportów, ale też wydarzeń nie tylko sportowych, o których głośno zarówno w mieście jak i regionie.

Lubisfera – Rozrywkowy Park Sportowy mieści się w przy ul. Skłodowskiej 18 w Lublińcu. Oferuje on moc atrakcji i dobrej zabawy, które przyciągają nie tylko rodziny z dziećmi. Tutejszy Klub Fitness oferuje różnorodne treningi dla wszystkich lubiących wysiłek fizyczny i świetną zabawę w grupie. Zarówno ci, lubiący bardzo aktywne ćwiczenia, jak i osoby dopiero zaczynające swoją przygodę ze sportem znajdą u nas coś dla siebie: zajęcia, szalona i energetyczna Zumba Fitness, kształtujące sylwetkę Perfect Body, BUP, spalające nadmiar kalorii Power Training i Total Body Training, modelujący i rozluźniający Stretching&Zdrowe ciało, prozdrowotny Zdrowy kręgosłup, a także oczywiście jogę. Trenerzy chętnie pomagają gościom dokonać odpowiedniego wyboru, tak aby dzięki aktywności fizycznej czuli się komfortowo i osiągnęli oczekiwane rezultaty.

Lubisfera (mat. prasowe)

Z kolei najmłodszych fanów fitnessu i tańca Rozrywkowy Park Sportowy zaprasza na zajęcia Gimnastyki Sportowej/Akrobatyki, szalonego skakania na Trampolinkach oraz Baleciku i Dancehallu.

Lubisfera to także coś dla wielbicieli tenisa ziemnego i stołowego oraz squasha. Organizatorzy polecają to jako urozmaicenie zajęć fitness lub jako początek swojej przygody ze sportem. Zajęcia z doświadczonymi trenerami z pewnością pomogą przełamać pierwsze lody i odkryć to, co jeszcze nieznane – w sporcie i w sobie.

Na gości czeka również wyjątkowo atrakcyjna Strefa Rozrywki. Ta króluje Park Trampolin i Dmuchańców LubiJUMP!. W sumie to ponad dziesięć szalonych stref atrakcji. W tym uwielbiane przez dzieciaki i młodzież trampoliny, Tor Ninja czy boisko do koszykówki oraz olbrzymie nadmuchane konstrukcje. Małych i dużych zaprasza także salon gier zręcznościowych o powierzchni ponad 300 m kw. Tam czekają zaś choćby autka BumperCars czy Laser Maze. Łącznie daje to aż kilkadziesiąt maszyn do gry i zabawy.

Lubisfera (mat. prasowe)

Po intensywnym wysiłku wskazany jest zaś zasłużony relaks przy kawie, ciastku bądź pysznym włoskim posiłku, które oferuje LuBistro. Nie ma więc wątpliwości, że w Lubisferze, niezależnie od wieku, każdy znajdzie tu coś dla siebie. To doskonałe miejsce do spędzenia czasu wolnego.

Warto dodać, że na 26 i 27 czerwca zaplanowano Wielkie Otwarcie Letniej Strefy – Szaleństwo Kolorów.

Najświeższe informacje dotyczące Lubisfery można śledzić na: Facebooku – Lubisfera – Rozrywkowy Park Sportowy, Instagramie – lubisfera_lubliniec, TikTok –lubisferalubliniec oraz stronie lubisfera.pl.

Redakcja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here