Chcesz wziąć udział w koncercie „Bo tu kiedyś będzie Polska”? Zgłoś się!

0
160

Stowarzyszenie Artystyczne Maskania przygotowuje koncert „Bo tu kiedyś będzie Polska”. Poszukiwana jest odtwórczyni głównej roli, ale nie tylko ona.

Stowarzyszenie Artystyczne Maskania organizuje przesłuchanie do obsady koncertu pod tytułem „Bo tu kiedyś będzie Polska”. Widowisko opowiadać ma historię życia Józefy Liberkowej z domu Rymarczyk, żyjącej w latach 1877-1970 mieszkanki Lublińca.

-Zapraszamy wszystkich chętnych, w wieku od 18 do 100 lat (…) Od wszystkich zainteresowanych oczekujemy uzdolnień wokalno-aktorskich oraz chęci – ogłasza stowarzyszanie.

Poszukiwana jest przede wszystkim odtwórczyni roli Józefy. O zgłaszanie się proszone są panie w wieku od 60 do 100 lat. Oprócz niej potrzebne są również osoby do zadań scenicznych wokalno-aktorskich – tu wiek jest dowolny.

Przesłuchania mają odbyć się na przełomie maja i czerwca w Miejskim Domu Kultury przy ul. Plebiscytowej w Lublińcu. – Casting odbędzie się w najbliższym możliwym terminie po obluzowaniu obostrzeń, oczywiście w bezpiecznych warunkach zarówno dla uczestników przesłuchania, jak i twórców – precyzuje Maskania.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 maja. Chętni powinni podać swoje imię, nazwisko, wiek, numer telefonu, adres kontaktowy lub adres e-mail. Można to zrobić mailowo – [email protected] lub telefonicznie – 506 101 006 oraz 790 861 196.

Premiera koncertu „Bo tu kiedyś będzie Polska” planowana jest na październik. Wydarzenie odbędzie się na scenie lublinieckiego MDK. Projekt został dofinansowany przez Urząd Miasta w Lublińcu.

Więcej o działalności Stowarzyszenia Artystycznego Maskania można przeczytać na stronie www.facebook.com/stowarzyszeniemaskania/ oraz maskania.pl.

ZS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here