Lublinieckie Kino „Karolinka” zaprasza widzów od 28 maja

0
647
Zespół MDK zaprasza do Kina Karolinka (fot. MDK Lubliniec)

Na ten moment czekali wszyscy lublinieccy kinomani. Od 28 maja wracają seanse w Kinie „Karolinka”.  Jakie propozycje czekają na widzów?

Dzięki poluzowaniu obostrzeń, od 28 maja swoja działalność może wznowić Kino „Karolinka” działające w ramach Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu. Zgodnie z obietnicą, w pierwszy weekend wyświetlone zostaną filmy, które nie zostały wyświetlone ze względu na wprowadzone wcześniej pandemiczne zakazy. Od 28 do 31 maja zobaczyć będzie można bajkę „Co w duszy gra” (w wersji 2D i 3D) oraz filmy: „Skłodowska”  i „Czyściec”.

Z kolei 1 czerwca – specjalnie dla najmłodszych widzów – do repertuaru dołączy także przedpremierowo bajka „Skąd biorą się sny”. To kolejna fascynująca opowieść o tym, co dzieje się w środku każdego człowieka – a wszystko pokazane oczywiście w przystępny sposób.

– Dopinamy repertuar na cały czerwiec.  Na pewno nie zabraknie w nim bajek i propozycji dla całej rodziny. Na liście są też propozycje oscarowe, filmy sensacyjne i obyczajowe dla starszych widzów – mówi Agata Woźniak-Rybka, dyrektor MDK.

Informacje o godzinach seansów sukcesywnie pojawiać się będą na stronie www.mdk.lubliniec.pl w zakładce „Odwiedź Kino Karolinka”. Bilety można nabyć przez stronę www.bilety.mdk.lubliniec.pl lub w kasie Kina „Karolinka”.

ZS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here