Mieszkanka Lublińca uczestniczką programu TVN7 „Hotel Paradise”

0
1156
Bogusia Brzezińska, uczestniczka programu "Hotel Paradise" (mat. Facebook "Hotel Paradise")

Bogusia Brzezińska, 20-latka z Lublińca, znalazła się wśród uczestników programu TVN7 „Hotel Paradise”.

„Paradise Hotel” to format, który stał się pierwowzorem dla innych tego typu programów reality, naśladujących jego założenia. Pierwsza edycja została wyemitowana w Stanach Zjednoczonych w 2003 r. Od tego czasu powstało 56 edycji w 14 krajach na całym świecie. Polska wersja została zrealizowana na indonezyjskiej wyspie Bali.

Program prowadzi uczestniczka programu „Top Model” i influencerka – Klaudia El Dursi. Zasady wydają się proste: mieszkańcy wyspy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. Jednak to nie tylko kolejny tydzień egzotycznych wakacji na rajskiej wyspie, ale także o krok bliżej do wygrania 100 tys. zł. Aby osiągnąć swój cel będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Co tydzień w Hotelu Paradise będą pojawiać się nowi mieszkańcy.

„Hotel Paradise” (mat. Facebbok „Hotel Paradise”)

Wśród uczestników trzeciej edycji „Hotelu Paradise” znalazła się również Bogusia Brzezińska. To 20-letnia mieszkanka Lublińca. Akcja programu rozgrywa się na Zanzibarze.

„Artystyczna dusza. Studiuje zaocznie wzornictwo, projektowanie ubioru i biżuterii. Prowadzi także własny butik, w którym sprzedaje między innymi ubrania własnego autorstwa. Jej pasje to: malowanie obrazów oraz śpiew. Bierze lekcje wokalne i po cichu marzy o własnym projekcie muzycznym. Pociąga ją sława. Pracowita i ambitna. Uwielbia sport. Pływa, gra w tenisa, siatkówkę i tańczy. W każdej dziedzinie czuje się dobrze i czerpie z niej radość. Najbardziej jednak skupia się na treningu siłowym. Całym jej światem jest jej suczka Zara, którą kocha bardziej niż jakiegokolwiek mężczyznę” – czytamy o 20-latce na stronie programu na www.tvn.pl

Bogusia Brzezińska, uczestniczka programu „Hotel Paradise” (mat. Facebook „Hotel Paradise”)

Film, w którym prezentowana jest Bogusia Brzezińska prezentowany jest TUTAJ

Dystrybutorem praw do wersji oryginalnej programu jest firma Passion Distribution. Polską wersję formatu produkuje zaś firma Golden Media Polska. Widzowie mogą śledzić losy mieszkańców „Hotelu Paradise” od poniedziałku do piątku o godz. 20 na antenie TVN7 oraz w Playerze (gdzie udostępniane są dłuższe i niecenzurowane odcinki). Oprócz tego, również w Playerze wyemitowane są dodatkowe materiały zebrane jako „Nagrania z raju”.

Aktualności dotyczące trzeciej edycji programu „Hotel Paradise” można śledzić na Facebooku – www.facebook.com/hotelParadiseTVN7

Redakcja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here