Festiwal Uprzejmości w Lublińcu

0
254
Festiwal Uprzejmości (mat. MDK)

Lubliniecki Miejski Dom Kultury zaprasza w czwartek, 12 sierpnia na Festiwal Uprzejmości. Jakie atrakcje przygotowano?

Korzystając z wakacyjnej aury (i kierując się zasadami bezpieczeństwa sanitarnego) Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza mieszkańców do udziału w licznych wydarzeniach organizowanych na skwerze przy ul. Plebiscytowej 9.

Kolejnym z nich będzie Festiwal Uprzejmości, który odbędzie się w czwartek, 12 sierpnia. Na uczestników czekać będą „przystanki” przygotowane m.in. przez policję, Ochotniczą Straż Pożarną, OTOZ Animals i oczywiście – sam lubliniecki dom kultury. Na każdym stanowisku czekać będą specjalne zadania, które weryfikować będą znajomość zasad dobrego zachowania, bezpieczeństwa i pomagania. Dla tych, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania przygotowano nagrody. Warto więc sprawdzić swoją wiedzę!

Zwieńczeniem imprezy będzie koncert duetu Kijas&Wojsyk, który zatytułowano wymownie „Muzyka łagodzi obyczaje”. „Marta to dziewczyna o wielu talentach, której głos oczaruje serce każdego. Wiktor, pianista i aranżer doskonale akompaniuje artystce” – tak przestawiają wykonawców organizatorzy. Zabrzmią znane przeboje w klimacie rocka, popu, indie folku czy rocka alternatywnego.

Festiwal Uprzejmości wystartuje o godz. 17. Wstęp jest wolny. W przypadku niepogody impreza zostanie przeniesiona do wnętrza budynku. Szczegóły: mdk.lubliniec.pl.

ZS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here