Dzień Dziecka w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu: fotobudka i setki porcji waty cukrowej

0
315
Dzień Dziecka przy MDK_fot. Daniel Dmitriew

1 czerwca wokół Miejskiego Domu Kultury było gwarno i radośnie. Dzieci (i tylko one) chętnie korzystały z atrakcji przygotowanych specjalnie na to święto.

We wtorek 1 czerwca w lublinieckim Miejskim Domu Kultury fetowani Dzień Dziecka. Z atrakcji przygotowanych specjalnie na to święto chętnie korzystali nie tylko najmłodsi. Jedną z nich była fotobudka. W dobie zdjęć robionych telefonem komórkowym, pozowanie przed taką maszyną to spora odmiana. Ciekawych efektów nie brakowało. Przez dwie godziny kolejka nie malała ani na chwilkę! – Takie zdjęcia to super pamiątka! Warto czekać, fotobudka to świetny pomysł – mówili rodzice czekający z dziećmi na swój moment przed obiektywem.

Równie duży entuzjazm wywoływała wata cukrowa. Wprawdzie możemy ją kupić niemal w każdym sklepie, oczywiście taką w kubku, to nic nie zastąpi tradycyjnej wersji na patyku/ W ciągu dwóch godzin zrobionych zostało prawie… 500 wat!

Podobnie dużym zainteresowaniem co fotobudka i wata cukrowa, cieszyły się… kolorowe balony i bibułowe kwiaty zdobiące przestrzeń wokół MDK.

– Cieszymy się, że chociaż w takiej formie mogliśmy się spotkać na wspólnym świętowaniu Dnia Dziecka. Mamy nadzieję, że wydarzenia zaplanowane na wakacyjne miesiące, będą kolejną okazją do spotkań za którymi tak bardzo tęsknimy – mówi Agata Woźniak-Rybka, dyrektor Miejskiego Domu Kultury.

Dla tych, którzy chcieliby przedłużyć sobie świętowanie Dnia Dziecka, ofertę przygotowało lublinieckie Kino „Karolinka”. Już w najbliższy piątek na ekranie pojawi się premierowa bajka „Skąd się biorą sny”. Pełny repertuar dostępny jest na stronie www.mdk.lubliniec.pl

ZS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here