Mieszkańcy Lublińca mogą liczyć na darmową sterylizację i kastrację swoich kotów

0
173
Ważne

Mieszkańcy Lublińca mogą składać wnioski o wykonanie zabiegu sterylizacji lub kastracji swoich kotów. Zadanie realizowane jest w ramach budżetu obywatelskiego.

Założeniem programu jest przeprowadzenie sterylizacji i kastracji kotów należących do mieszkańców Lublińca. Zadanie realizowane w ramach budżetu obywatelskiego ma zapobiec szerzeniu się bezdomności wśród kotów.

Warunkiem skorzystania z darmowego zabiegu jest wypełnienie przez właściciela kota wniosku, który dostępny jest na stronie www.lubliniec.eu. Można go pobrać również w Centrum Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego przy ul. Paderewskiego 7A w Lublińcu. Wnioski można składać tam, albo poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą ePUAP lub SEKAP (wówczas należy złożyć pismo ogólne do Urzędu i dołączyć do niego skan wypełnionego i podpisanego wniosku). Co ważne: wnioski składane poprzez e-mail nie będą akceptowane.

Informujemy, że liczba zabiegów jest ograniczona. Wnioski można składać najpóźniej do dnia 22 października, z zastrzeżeniem, że termin ten uzależniony jest od wyczerpania się środków finansowych przeznaczonych na realizację opisanego zadania.
Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku należy umówić się na wizytę w lecznicy weterynaryjnej LUBIWET S.C. przy ul. Wyszyńskiego 45 (tel. 730 122 834).

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Komunalnym UM w Lublińcu pod numerem telefonu 34 353 01 00 (wew. 171).

Redakcja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here