Basen kryty w Lublińcu wznawia działalność do 14 marca

0
203
Basen Kryty w przy ul. Powstańców Śląskich 42 w Lublińcu (mat. ze strony Zarządu Gospodarki Komunalnej, Lokalowej i Ciepłownictwa)

Korzystając ze zmian w obostrzeniach basen kryty przy ul. Powstańców Śląskich. 42 wznawia swoją działalność w terminie do 14 marca. Otwarcie basenu następuje w ścisłym reżimie sanitarny.

Od połowy lutego rząd dopuścił możliwość ponownego otwarcia basenów. Decyzja miała być warunkowa na okres dwóch tygodni. W środę rządzący zdecydowali, że czas ten zostanie wydłużony do 14 marca. Z tej możliwości korzysta też basen kryty przy ul. Powstańców Śląskich w Lublińcu. O przedłużeniu działalności do połowy przyszłego miesiąca poinformował Zarząd Gospodarki Komunalnej, Lokalowej i Ciepłownictwa.  Otwarcie basenu następuje w ścisłym reżimie sanitarny.

Jakie zasady obowiązują? Zakaz korzystania z basenu obowiązuje dla osób z objawami jakiejkolwiek ostrej infekcji dróg oddechowych. Maksymalny limit osób przebywających w holu 11 osób. Jednocześnie w niecce basenu może pływać 15 indywidualnych osób, grupowo do 18 osób plus trzech instruktorów. Z kolei w szatni mogą przebywać na raz dwie osoby, zaś przy kasie – jedna. Wejście do niecki basenu odbywać się ma o pełnych godzinach. Czepki są obowiązkowe i trzeba mieć własne, nie ma możliwości wypożyczenia. Na terenie basenu obowiązuje noszenie maseczek.

W poniedziałki basen kryty czynny jest od godz. 10 do 18 (ostatnie wejście), od wtorku do piątku od godz. 7 do 20 (ostatnie wejście), a w soboty – od godz. 12 do 18 (ostatnie wejście). Rezerwacja zajęć i informacje: tel. 34 351 37 92 , 34 356 28 75. Cennik dostępny jest na stronie: zgklic.pl

Redakcja

 

                                       
                                     

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here