750-lecie Miasta Lublińca. Trwa konkurs na najlepszy film promocyjny

0
225
fot. Pixabay

Do 30 listopada można zgłaszać prace na „Konkurs na film promocyjny o Lublińcu”. Nagrodą jest 5 tys. zł.

W 2022 r. miasto Lubliniec będzie obchodziło 750-lecie istnienia. To doskonała okazja do wspomnień oraz radosnego świętowania. By godnie upamiętnić ten niezwykły jubileusz, burmistrz miasta ogłosił „Konkurs na film promocyjny o Lublińcu, z okazji zbliżającego się Jubileuszu 750-lecia Miasta Lublińca”.

Zadaniem uczestników konkursu jest nakręcenie krótkiego, trwającego nie dłużej niż 2 minuty filmu, promującego Lubliniec. Od autorów organizatorzy oczekują pomysłowych i nowatorskich obrazów, które w oryginalny sposób ukażą walory, specyfikę, niepowtarzalność i wyjątkowość Lublińca oraz jego mieszkańców.

750-lecie Miasta Lubliniec (mat. UM w Lublińcu)

Konkurs ma charakter otwarty – mogą w nim uczestniczyć wszyscy zainteresowani. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w konkursie za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu maksymalnie dwa, wcześniej niepublikowane filmy. Zgłaszać filmy można indywidualnie albo jako zespół.

Prace konkursowe należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 30 listopada do godz. 13 w biurze podawczym Urzędu Miejskiego w Lublińcu (u. Paderewskiego 5, budynek główny).

Rozstrzygnięcie konkursu i podanie wyników do publicznej wiadomości nastąpi pomiędzy 6 a 17 grudnia. Jest o co walczyć, zwycięzca otrzyma bowiem nagrodę główną w wysokości 5 000 zł. Regulamin i wszelkie szczegóły można znaleźć na stronie lubliniec.eu.

ZS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here