14. lubliniecki konkurs na wielkanocną pisankę. Tego, kto wygrał dowiemy się niebawem!

0
202
Konkurs Plastyczny na Wielkanocną Pisankę (fot. MDK Lubliniec)

Miejski Dom Kultury w Lublińcu po raz 14. zorganizował Konkurs Plastyczny na Wielkanocną Pisankę. Ze względu na sytuację zamiast oryginałów prac, przyjmowane były zdjęcia lub skany przygotowanych pisanek.

To już 14. Konkurs Plastyczny na Wielkanocną Pisankę zorganizowany przez lubliniecki Miejski Dom Kultury. W ostatnim dniu przyjmowania zgłoszeń, tj. w czwartek 18 marca, do godz. 23.59 pracownicy instytucji zarejestrowali ponad 200 prac. Udział w konkursie wzięły zarówno przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych, jak i młodzież oraz dorośli. Swoje pisanki przygotowali nie tylko mieszkańcy Lublińca i okolicznych miejscowości. Najdalszym „punktem”, z którego dotarło zgłoszenie jest bowiem Konin.

Konkurs Plastyczny na Wielkanocną Pisankę (fot. MDK Lubliniec)

– Bardzo się cieszymy, że nasz konkurs dociera do coraz szerszego grona – mówi Agata Woźniak-Rybka, dyrektor MDK Lubliniec – Teraz najtrudniejsze zadanie, które należy do jury – wybór najlepszych prac – dodaje.

Ogłoszenie wyników odbędzie we wtorek 30 marca na Facebooku Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu oraz na stronie www.mdk.lubliniec.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here